بی هوشی

جدیدترین دستگاه تورنیکت تمام اتوماتیک هوشمند 

ما میدانیم که بهترین دستگاه تورنیکت، تورنیکتی است که بتواند محیط عاری از خون را جهت عمل جراحی ایجاد کرده و همچنین سلامت و ایمنی بیمار را تامین کند. به همین دلیل شرکت فراهوش الکترومکانیک آرسام با نام تجاری آنهوما سیستم تورنیکت دیجیتال اتوماتیک هوشمند با عملکرد بالا و قابل اطمینان را به همراه کافهای منحصر بفرد طراحی و تولید کرده است.

کاف انفوزیون فشاری  کیسه مخصوصی است که در آن سرم یا کیسه خون قرار داده می شود و برای انفوزیون سرم و ترانسفوزیون  سریع استفاده می شود. کیسه فشار هنگامی استفاده می شود که در بیمار به شدت بدحال یا آسیب دیده به دلیل شرایط اورژانسی مانند فشار خون پایین یا خونریزی و شوک نیاز به تجویز سریع مایعات یا فرآورده های خونی داشته باشد.  با پمپ فشاری کاف باد می شود و مایع سرم و خون سریع انفوزیون می شود. فشار ایجاد شده بر روی کاف قابل تنظیم می باشد.

در این دستگاه پمپاژ هوا توسط دستگاه به داخل بالشتک هایی که دور قسمت هاي مختلف اندام ها )اغلب کمر و پاها( را پوشانده، انجام شده و با اعمال فشار کنترل شده سبب افزایش حرکت جریان خون و لنف در بدن می شود که می تواند در کاهش تورم و ادم بافت و تسکین دردهاي عضلانی موثر باشد.

پرده بیهوشی، پرده جراحی را نگه می دارد نقش مهمی در حین عمل بازی می کند و به مسدود کردن محل عمل از میدان دید بیمار کمک می کند، که باعث کاهش اضطراب و حواس پرتی بیمار می شود که ممکن است با تماشای حرکات جراح ایجاد شود.
چرخش طولی 180 درجه ، تنظیم ارتفاع از طریق تلسکوپی، مجهز به میله های کششی جمع شونده.با هر شکلی که شما بخواهید مطابقت دارد.
قابلیت استفاده در جراحی قلب باز و نروسرج ری و کلیه اعمال جراحی.
 

در اتاق عمل از تیوب های بسیاری در بیمار بیهوش مانند تیوپ خرطومی ماشین بیهوشی تیوپ ماسک تیوپ ونتیلاتور استفاده می شود. احتمال کشیدگی و جدا شدن تیوپ وجود دارد.کاکتوس وسیله ای است که برای نگهداری تیوپها در بیماران بیهوش در اتاق عمل و بخشهای مراقبت ویژه طراحی و ساخته شده است. برای ثابت کردن بی خطر لوله های مختلف قابل استفاده است. علاوه بر این کاربرد جهت نگهداشتن بازوی بیمار در پوزیشن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله در کنار یا بالای سر بیمار قرار داده می شود.