بخش کارگاه ها

پیشرفت جامعه برای برطرف کردن نیازهای انسانی، منجر به تاسیس کارگاه های متعدد شده است. هر کدام از این کارگاه ها بخشی از نیازهای انسان را برطرف می کند. برای تاسیس کارگاه نیازمند به افراد ماهر می باشد؛ که هرکدام در بخشی از کارگاه به فعالیت می پردازند. تاسیس کارگاه باعث کاهش بیکاری نیروی کار می شود و افراد زیادی مشغول به کار می شوند. بنابراین تاسیس کارگاه نیز جزئی از کسب و کار به حساب می آید. سالانه افراد زیادی اقدام به تاسیس کارگاه می کنند. انواع کارگاه هایی که برای برطرف کردن نیازهای (پزشکی) درشرکت آنهوما تاسیس می شود به شرح زیر می باشد: کارگاه الکترونیک ، کارگاه مکانیک، کارگاه تولید کاف، کارگاه خیاطی،  و ….

کارگاه برق_الکترونیک

بخش الکترونیک شرکت آنهوما

گروه مهندسی الکترونیک شرکت آنهوما  با بهره گیری از متخصصین مجرب قادر به راه اندازی خطوط تولید شده که در حال حاضر مشغول به طراحی و تولید تجهیزات پزشکی  می باشد . کلیه مراحل انجام کار برنامه ریزی شده و بصورت کاملا مهندسی مدیریت و اجرا میگردد.

این شرکت موفق به تولید دستگاه های پزشکی با کیفت بالا و نوآوری در سطح اتحادیه امریکا و اروپا گردیده . 

شرکت آنهوما به شما اطمینان خواهد داد که از دستگاه خریداری شده حداکثر بهره برداری را خواهید داشت .

کارگاه_مکانیک

بخش مکانیک شرکت آنهوما

گروه مهندسی شرکت فراهوش الکترومکانیک آرسام با همت گروهی از اساتید ، کارشناسان مجرب  ، متخصصین و مهندسان توانمند در رشته‌های صنایع ، مکانیک ، برق ،مدیریت ، بازرگانی و با همکاری مجموعه ای از سازندگان معتبر داخلی  با هدف تولید و مهندسی دقیق محصولات و مطابق با تکنولوژی و استانداردهای روز ، ارتقاء کیفیت محصولات و بهینه سازی فرآیندهای تولید ، در قالب پروژه ها و طرحهای تولیدی  هدفمند و زمانمند تأسیس گردید .

 هم اکنون با  فعالیت‌های مستمر و حرفه‌ای و با توجه به اینکه اصلی ترین پشتوانه گروه مهندسی شرکت فراهوش الکترومکانیک آرسام اجرای موفق صدها پروژه صنعتی و تولیدی در کشور عزیزمان ایران می باشد ، این خود باعث گردیده تا به عنوان مرجعی تخصصی و فنی برای مشاوره ،  تولید تجهیزات پزشکی مبدل گردیم .

شرکت فراهوش الکترومکانیک آرسام در راستای رسالت خود که طراحی و تولید تجهیزات پزشکی موثر و هدفمند میباشد همواره تلاش نموده است.

ایجاد کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف ، رعایت استانداردهای معتبر ملی و جهانی و انجام پروژه‌های متنوع و مختلف ، بخشی از این تلاش‌هاست.

گارگاه _ خیاطی

بخش خیاطی شرکت آنهوما

کارگاه خیاطی بیشتر از آنکه به عنوان یک صنعت بیان گردد تبدیل به یک هنر ارزشمند شده است. خیاط ها از جمله هنرمندان صنعتی هستند که بر مبنای سفارش های مشتریان می توانند انواع پوزیشن ها و … را بدوزند.