کمربند ویلچر

انتخابی باکیفیت و مطمئن
بخش مرکزی نرم و ضخیم
بدون نیاز به گیره

[yith_wcwl_add_to_wishlist]

توضیحات

کمربندایمنی اتاق عمل

کمربندایمنی اتاق عمل

کمربند ایمنی اتاق عمل آنهوما با بخش مرکزی نرم و ضخیم است که برای اتصال ساده با تخت دور ریل کناری تخت حلقه می زند. به راحتی   تنظیم می شود، بدون نیاز به گیره. موجود در اندازه های متوسط و بزرگ و قابل تنظیم است . قابل حمل و آسان برای استفاده - بدون نیاز به گیره باعث کاهش عفونت می شود . کمربندایمنی اتاق عمل آنهوما یکی از پیشروترین کمربندهای  پزشکی است. برای طیف وسیعی از نیازها، از ایمن کردن بیمار گرفته تا اتصال موقت یک تخت  به تخت دیگر را ارائه می دهد. خطر ایجاد عفونت اکتسابی بیمارستانی (HAI) را از طریق آلودگی بین بیماران به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. کمربندایمنی (اتاق عمل) کمربندایمنی (اتاق عمل) این کمربندمناسب جایی که کنترل عفونت حیاتی است، مانند روش های جراحی اتاق عمل، انتخاب ایده آلی است. این کمربند رادیولوسنت است، بنابراین تصویربرداری را در طی مراحل رادیولوژی مداخله ای مبهم نخواهد کرد. در 4 عرض مختلف موجود است و به راحتی به طول برش داده می شود تا ایمنی خاص بیمار و سایر الزامات را برآورده کند، این کمربند یک راه حل همه کاره برای نیازهای  شما است. کمربندایمنی (اتاق عمل) عکس های  مربوط  به کمربندایمنی اتاق عمل کمربنداتاق عمل آنهوما برای کاهش احتمال افتادن یا سقوط بیماران از روی تخت و یا برانکارد و جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب به بیماران مختلف به کار می رود.  

روش استفاده از کمربند ایمن اتاق عمل

دستورالعمل استفاده از کمربند ایمن اتاق عمل آنهوما
۱. با توجه به سایز بیمار کمربند را دور کمر بسته و نگه می داریم.۲. بندهای متصل به دو طرف را به صورت مناسب قرار می دهیم.۳. کمر بند را از تخت بیمار گذرانده و کشیده تا بیمار در موقعیت ثابتی قرار گیرد.

کمربند نگهدارنده بیمار کمربند نگهدارنده ویلچر کمربند رادیولوژی برای اطمینان از دقت بهینه و از بین بردن آسیب به بیمار در طول یک عمل جراحی، می توان ازکمر بند ایمنی بیمار آنهوما استفاده کرد. کمربند ایمنی آنهوما به بی حرکت کردن بیمار در حین بیهوشی و جراحی کمک می کند. تا دسترسی بدون مانع به محل جراحی را برای متخصصان بیهوشی و پزشکان فراهم کند. در حالی که از آسیب بالقوه عصبی و درد عضلانی که می تواند با موقعیت نامناسب بیمار ایجاد شود، جلوگیری می کند. ما به خود افتخار می کنیم که مجموعه وسیعی از کمربند های ایمنی آنهوما  را برای استفاده در تمام رشته های پزشکی ارائه می دهیم. کمربندهای ایمنی  بیمار آنهوما توسط برخی از بهترین بیمارستان ها، کلینیک ها و امکانات آموزشی در کشور استفاده می شود. کمربند جراحی بیمار کمربند ثابت کننده بیمار کمربند ثبت کننده بیمار کمربند ایمنی آنهوما با محدودیت کمتر برای استفاده با تخت های بیمارستانی خانگی ایده آل است. به بیمار این امکان را می دهد که بنشیند یا در رختخواب از این طرف به سمت دیگر بغلتد.

فیلم کمربند ایمنی

https://www.anhuma.com/wp-content/uploads/2022/10/CJXM0862.mov
اطلاعات تکمیلی
سوالات متداول
کمربنداتاق عمل آنهوما برای کاهش احتمال افتادن یا سقوط بیماران از روی تخت و یا برانکارد و جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب به بیماران مختلف به کار می رود
این کمربند رادیولوسنت است، بنابراین در طی مراحل تصویربرداری مداخله ای ایجاد نخواهد کرد.
برای سفارش این محصول کافیست از طریق گزینه “با ما تماس بگیرید” موجود در همین صفحه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.
محصولات مرتبط

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کمربند ویلچر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *