نگه دارنده پای آرتروسکوپی(Arthroscopic Leg Holder)

ساخته شده از بهترین فوم و استیل
قابل تنظیم در جهات مختلف
ایمنی بیمار و راحتی جراح

[yith_wcwl_add_to_wishlist]

توضیحات

نگهدارنده‌ پای آرتروسکوپی، تجهیزات پزشکی هستند که برای قرار دادن ایمن پای بیمار در طول جراحی آرتروسکوپی ( یک عمل جراحی کم تهاجمی که بر روی مفاصل معمولاً زانو انجام می‌شود) استفاده می‌شوند. این نگه دارنده ها پا را در یک موقعیت خاص نگه می دارد و به جراح اجازه می دهد تا از طریق برش های کوچک به مفصل دسترسی پیدا کند.

همه چیز در مورد آرتروسکوپی

دو نوع اصلی نگهدارنده پا برای عمل آرتروسکوپی وجود دارد

  1. نگهدارنده پای غیر جراحی: این نگهدارنده ها برای حمایت از پای غیر جراحی در حین جراحی استفاده می شوند. آنها معمولاً از یک تکیه گاه پددار تشکیل شده اند که روی ساق پا و ران بیمار قرار می گیرد و مکانیزمی برای محکم کردن پا روی میز جراحی است.
  2. نگه دارنده پای جراحی: از این نگه دارنده ها برای قرار دادن پای جراحی در حین جراحی استفاده می شود. آن‌ها پیچیده‌تر از نگهدارنده‌های پای غیر جراحی هستند و امکان تنظیمات گسترده‌تری را فراهم می‌کنند.

اکسسوری های تخت جراحی

ویژگی های نگه دارنده ی پا برای عمل آرتروسکوپی

راحتی بیمار و پزشک: یک تکیه گاه پددار روی ساق پا قرار می گیرد و وزن را به طور یکنواخت توزیع می این امر باعث می شود تا به پای بیمار در طول عمل فشار زیادی وارد نشود.

نگه‌داشتن ایمن: تسمه‌ها و سگک‌های قابل تنظیم تضمین می‌کنند که ساق پا به طور ایمن در طول عمل ثابت می‌ماند. با این ویژگی پزشک میتواند به طور دقیق و موثر عمل آرتروسکوپی را انجام دهد.

موقعیت یابی دقیق: با استفاده از نگهدارنده پا در عمل های آرتروسکوپی پزشک میتواند در ارتفاع و زاویه دلخواه پای بیمار را تنظیم کند. این امر به بالا رفتن دقت پزشک و راحت تر شدن پروسه ی عمل آرتروسکوپ کمک ویژه ایی می کند.

انواع نگه دارنده های پا در عمل های آرتروسکوپی

نگه دارنده های فلزی

این نگه دارنده ها ظاهر ساده ایی دارند و به راحتی به تخت جراحی متصل می شوند. مزیت این لگ هولدر ها استفاده آسان و کوچک بودن آنها می باشد که دسترسی بهتری به جراح میدهد. این پوزیشن ها به دلیل نداشتن پد راحت تر ضد عفونی می شوند ولی ممکن است برای بیمار راحت نباشد و باعث آسیب جزئی به پوست شود.

خرید نگه دارنده زانو برای عمل آرتروسکوپی

نگه دارنده های بالشتک دار

این حالت دهنده ها تشک های گردی هستند که به دور پای بیمار بسته میشوند و با کمربند مخصوص سفت میشوند مزیت اصلی این حالت دهنده های زانو، راحتی بسیار برای بیمار است به طوری که پای بیمار داخل یک تشک نرم قرار میگیرد و در طول عمل آسیبی به پای شخص نمی رسد. این نگه دارنده ها آزادی عمل کمتری به پزشک می دهند.

نگه دارنده پا آرتروسکوپی
نگه دارنده پا آرتروسکوپی

نگه دارنده های پد دار

این نوع پوزیشن های جراحی آرتروسکوپی معمولاً از یک صفحه پایه که به میز جراحی متصل می شود، یک مجموعه بریس بالایی که ساق را در جای خود نگه می دارد و یک صفحه که زیر پا قرار میگیرد تشکیل شده است. مجموعه بریس بالایی را باید به اندازه پای بیمار تنظیم کرد تا پا را به طور ثابت در طول عمل آرتروسکوپی نگه دارد. این نوع پوزیشنر آرتروسکوپی از دو نوع قبل تخصصی تر می باشد و راحتی بیشتری را به بیمار و پزشک ارائه میدهد

فیلم معرفی نگه دارنده پا در عمل آرتروسکوپی

اطلاعات تکمیلی
سوالات متداول
بله بوسیله کلمپ به ریل تخت متصل می شود
به طور کلی برای تمام بیماران قابل تنظیم و استفاده است
با کارشناسان فروش از طریق لینک بالا تماس بگیرید.
بله این محصول تمام تاییدیه های لازم را برای فروش تجهیزات پزشکی اخذ کرده است.
محصولات مرتبط

1 دیدگاه برای نگه دارنده پای آرتروسکوپی(Arthroscopic Leg Holder)

  1. anhouma360

    بهترین حالت دهنده برای انجام عمل های آرتروسکوپی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *